RGS Yazılım E-ticaret Sistemi

RGS Yazılım E-ticaret Sistemi

Rgs Yazılım , 2005 yılından bu yana e-ticaret hizmetlerine ve özel projelere devam etmektedir. Araştırma çalışmalarını kendi öz kaynakları , arge uzmanları , bilgi donanımı ve son teknoloji ile sürdürmektedir.

2005 yılında ilk kurulduğunda iki kişi ile başlayan Rgs Yazılım , bu gün itibari ile yirmi bir kişilik uzman bir ekiple çalışma hayatına devam etmektedir. Şirketin merkezi , yazılım mühendisleri , tasarım ekibi , satış – pazarlama depertmanı, veri giriş personelleri , destek ekibi , sosyal medya uzmanları , analistleri ile İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır.

Rgs Yazılım eticaret hizmetlerini datacenter içerisinde barınan son teknoloji ile donatılmış 35 sunucudan oluşmaktadır. Yazılım sunucuları 3 katmanlı güvenlik sistemi ile korunmakta olduğundan tüm veritabanı , uygulamalar ve dosyalar Rgs Yazılım tarafınca güvence altına alınmaktadır.

E-ticaret sektörünün en önemli unsurları olan bankalar ile Rgs Yazılım ‘ın anlaşmaları bulunmaktadır ve bu sayede müşterilerine yönelik kampanyalar hazırlayabilmektedir.

Webdeticaret eticaret paketlerimizden herhangi birini aldığınızda sadece sanal mağaza almazsınız , kaliteli bir hizmet de alırsınız. Eticaret Seo hizmetleri ile arama optimizasyonlarında üst sıralara çıkarak satışlarınıza ivme kazandırabilirsiniz.