Eticaret

eticaret
eticaret

Eticaret

Eticaret

eticaretEticaret hakkında her şey çok yakında eticaretrehber.com ‘da…

Eticaret Sitesi sayfası ya da sitesi veya online alışveriş tasarımı günümüzün en popüler ve randıman alınan işlerinden bir tanesiidir. Artık neredeyse ticaret yapmak ve hizmet vermek kadar önemli bir ihtiyaç haline geldi e-ticaret ve sistemleri. Çok yakın zamanda yapılan yasal düzenleme ile birlikte firmalara ve kurumlara Web sitesi ve Eticaret Sitesi sitesi yaptırmak da mecburi kılındı. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yüzlerce hatta binlerce  firma bu mesleği yapıyor ya da yaptığını iddia ediyor veya yapmaya çalışıyor. Bu kadar çok adayın ve girişimcinin olması da hem ucuz ve kalitesiz işlerin ortaya çıkmasına neden oldu hem de kaliteli işler yapanların aradan daha kolay sıyrılmasını sağladı.

Eticaret Sitesi ve online alışverişlerde tasarım,  fiyatlarından önce üzerinde durulması gereken daha önemli bazı noktalar vardır o noktalarda da yapılan iş sizin beklentinizi karşılamayacak ve sizi bir yere taşımayacaksa hiç yaptırmamanız çok daha iyidir; çünkü “Sadece bir özel tasarımım olsun farklı olayım” diyerek yaptıracağınız site ve tasarım firmanıza zarar da verebilir. Site içeriği zayıf, çalıntı ve özgün olmayan, seo açısından değerlendirildiğinde işlevsiz, tasarımı çok amatör olan, internet kullanıcılarının hiçbir beklentisine cevap veremeyen ve çözüm üretemeyen bir e-siteye genelde tesadüf eseri de olsa giren biri saniyeler içinde burayı terk edecektir. Bu kişinin sizin hakkınızda bir daha olumlu düşünmesi de mümkün değildir. Bırakın sitenizden alışveriş yapmasını, sitenize bir daha tıklamayacaktır bile…

Oldu ki böyle bir site yaptırdıysanız profesyonel bir firmadan destek alarak bir an önce düzelttirmenizi tavsiye ederiz ya da kimsenin ziyaret etmemesi için dua etmenizi… Sanal aleme ya da sosyal medyaya sakız olmak istemezsiniz öyle değil mi?

eticaret

eticaret

Eticarette Fiyatlar Neye Göre Belirleniyor?

Şahısa, şahıs firmalarına, limited şirketlerine, anonim şirketlerine veya kuruluşların yapısına, hazırlanacak olan siteye , istenilen özel modüler yapılara, tasarıma veya içeriğine göre değişiklik gösterebilen Eticaret Sitesi web tasarım fiyatları, firmaların kalitesi ve bilgi birikimi ,deneyimine bağlı olarak da artmakta ya da azalabilmektedir. Eticaret Sitesi tasarım hizmeti alacak olan firma ya da şahıs, e-ticaret yazılım firmaları ile görüşerek fiyat teklifi alarak kendi bütçesine ve mali dengesine uygun olan ve bütçesini bozmayacak en ucuz çalışma şeklini seçme davranışına yönelmektedir. Yalnız atalarımızın da dediği gibi “Ucuz etin yahnisi yenmez.” ve bu eticaret sitesinin online ortamda istediği organik ziyaretçi ve randımanı alamamasına sebep olacaktır. E-ticaret siteleri için en elverişsiz durum budur…

Projelerin hayata geçirilmesi aşamasından daha önce dikkate alınması gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır. Bu önemli hususiyetlerin yerine getirilmesi sağlıklı ve yerinde aynı zaman fiyat/performans olarak değerlendirebileceğiniz bir fiyatlandırma yapılabilmesi için en gerekli ön koşuldur.

  1. Eticaret Sitesi içerisinde sitede bulunacak fonksiyonların ve temel iskeletin neler olacağı,
  2. Hangi özellikler , modüler yapı ve içeriklerin yer alacağı,
  3. Tüketiciye nasıl bir yarar, tercih ve imkân sunacağı,
  4. Sitenin diğer programların ya da lisanslar ile entegresyon yapılıp yapılamayacağı,
  5. Sayfanın statik mi yoksa dinamik mi olacağı

sorularına alacağınız cevaplar, fiyatları değiştiren etkenlerdendir. Ve kullanışlı , ihtiyaçlarınızı ve zaman içerisinde oluşacak beklentilerinizi karşılayacak bir e-ticaret sistemi düşünüyorsanız, bu maddeleri iyi ölçüp tartıp fiyata karar vermelisiniz.

Eticaret Nasıl Olmalı?

Eticaret Sitesi Online Alışveriş Sitesi Eticaret Sitesi web sitesi tasarım fiyatlarını belirlemeden önce birtakım ön çalışmalar yapılarak ihtiyaçların ve hedeflerin belirlenmesi gerekir. Bu yüzden de firmaların kararlarını vermeden önce bazı unsurları iyi araştırıp ve incelemeleri gerekmektedir. Aşağıda sıralayacağımız beş madde Eticaret Sitesi site tasarım ücretlerini belirlemede en önemli temel olmazsa olmaz öğeledir:

  • Eticaret Sitesinin amacı/hedefi – Kişisel mi? Kurumsal mı?
  • İçerik Kapsamı – İçeriğin ne kadar olacağı ya da karşı tarafa neyin yansıtılacağı?
  • Ara Yüz Tasarımı – Hangi tür ara yüzlerin kullanılacağı?
  • Teknik Alt Yapı Programlama Türü ve Dili – Sitenizin ne kadar süre yayında kalacağı ve domain süresi?
  • Arama Motoru Optimizasyonu – Sitenizin Google, Yandex, Opera gibi arama motorları sonuçlarında ne kadar var olacağı?
eticaret

eticaret

% 50 İndirime Varan E-ticaret Sitesinde Site Tasarım Fiyatları ve Kampanyaları

E ticaret Sitesi Site Fiyatları Gün geçtikçe büyüyen ve gelişen internet platformunda büyük önem taşıyan ve gelişim gösteren Eticaret Sitesi tasarımları, şirketler ve PR ajansları arasında hareketli bir rekabet ortamı başlatmış ve Eticaret Sitesi site tasarım fiyatlarında büyük oranda fiyat değişiklikleri meydana getirmiştir. Bu rekabet ortamı fiyatları düşürdüğü gibi kaliteyi de bazı bazı etkilemişlerdir.

Ancak yine de iyi bir çalışma ortaya çıkaran firmalar da vardır. Bu ortamdan dolayı oluşan kampanyaların sayısında hem artış yaşanmış hem de %50’ye yakın indirimler kullanıcıların hizmetine sunulmuştur.

Örneğin Eticaret Sitesi Rgs Yazılım firmasının hizmete sunduğu “Eticaret Sitesi Tasarım Ekonomik Plus” paketinin normal fiyatı 1800 TL iken 1399 TL’ye indirilerek eticaret kullanıcılarına büyük bir fırsat sağlanmıştır. Bu çalışmayı hizmet ve kaliteyle birleştiren Rgs Yazılımı bu hususta gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

Eticaret yazılımında Fiyat Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Birey veya kuruluş olarak bir Eticaret Sitesi sitesi hazırlamak ve bunu profesyonel bir şirkete yaptırmak istiyor olabilirsiniz. Bunun için ayırdığınız bütçeyi de kullanarak bu şekilde bir Eticaret Sitesi sitesine sahip olabilirsiniz. Ancak paranızın ardından soğuk su içmek istemiyorsanız bu dediklerimizi dikkatle okuyun;

Yüzlerce eticaret yazılımı firması arasında profesyonel ve referansları kuvvetli olanını bulmak zorundasınız.

Eticaret yazılımı firmasının şirketin çalışmalarını kontrol etmeli ve çalışırken sizi tatmin edeceğine emin olmalısınız.

Sadece hizmet sırasında değil, öncesi ve sonrasında size e-destek olarak memnuniyetinizi sağlayacağını öğrenmelisiniz.

Siteniz için kullanılacakları eticaret altyapısı, dinamik ve hızlı olmalı.

Hizmet sonrası size ekstra maliyet çıkarmayacaklarına emin olun.

Firmanın ulaşılabilir olmasına dikkat edin çünkü hizmet sırası ve sonrasında görüşmelerde bulunmanız gerekebilir.

Eticaret Hayatınızda Profesyonellerle Çalışmak Sizi Öne Geçirir

Tasarımınız ne kadar güçlü ve dinamik ise içeriği de o kadar zengindir ve özeldir. Zengin içerikli ve tasarımlı bir Eticaret Sitesi sitesi de her türlü dokümanı ve veriyi barındırabilir özellikteki yapıya sahiptir. Bu tür sitelerin ziyaretçi oranı da otomatikman fazla olacaktır.

Yazılım ve alt yapısı her ne kadar fonksiyonel olursa olsun görünüm yeterince ilgi çekici değilse ve basitse, o Eticaret Sitesi sitesi amacına ulaşmakta başarısız olacaktır.

Sizi tüm dünyada temsil edecek tasarımınızı, kreatif ve fenomen bir bakış açısına sahip profesyonel ellere teslim ederek , eticarete başlangıcınızı en iyi şekilde yapmalısınız. Vakit ve nakit kaybı yaşamamak adına ince eleyip sık dokumalasınız.

Eticaret ile Benzer İçerikler