Besin Store

besin store

Besin Store Protein Tozları

besin store

Türkiye genelinde protein tozları ve besin takviyeleri yapan eticaret sitesi şık ve sıra dışı tasarımı ile göz doldurdu. E-ticaret hayatında sporcu ürünleri ve besin takviyelerini tercih eden besinstore.com uygun fiyatlı ve bol seçenekli fiyatları sayesinde Türkiyenin en iyi ve en çok satan takviye besin mağazası  olarak ilerlemektedir. Satışını yapmış olduğu ürünlerin tam olarak arkasında duran Besinstore.com müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmanın nekadar önemli olduğunun farkında olarak e-ticaret hayatına devam etmektedir.

Besin Takviyelerinde Yüksek Dünya Standardı

Besinstore.com firma yetkilileri ile yapmış olduğumuz görüşmede internet satış sitelerinin müşteri memnuniyetini ön planda tutacakları ve bu yüzden müşterilerinin isteklerini ve eleştirilerini göz önünde bulunduracaklarını belirmişlerdir. Protein tozlarının ve besin takviyelerinin tek adresi olmak için çok çaba sarf etmek gerektiğinin farkında olan bir e-ticaret firmasının tüm gerekliliklerini yerine getiricek olan besinstore.com , uzun bir araştırmadan sonra eticaret altyapısı konusunda Rgs yazılımın sunmuş olduğu WebdeTicaret eticaret paketleri ile yollarına devam etme kararını aldıklarını belirttiler.

 Protein Tozları

Satışını yapmış olduğu protein tozları markaları arasında Multipower , Allstar , Optimum , Perfect , Hardline , Ultimate , Weider , Universal , BSN , Muscletech , Dymatize markaları önemli yer tutmaktadır.