E-ticaret scripti

e-ticaret scripti
E-ticaret scripti

E-ticaret scripti

E-ticaret scripti

e-ticaret scripti

E-ticaret scripti ve bilinmesi gerekenler çok yakın zamanda sizlerle

E-ticaret Scripti, e-ticaret yapmanızı sağlayan yazılım uygulamasıdır. Türkiye’de bu yazılımı yazan ve geliştiren çok az sayıda firma vardır. E-ticaret yapacağınız firmaya ticari bilgileriniz ve geleceğinize yaptığınız yaptırımı aslında emanet ettiğiniz için yazılım firmasını iyi araştırmalı ve öyle karar vermelisiniz.

Online alışveriş hepimizin yakından takip ettiği bir alışveriş serüvenidir. Büyük küçük, herkes artık internette olduğundan, insanlar alışveriş ihtiyaçlarını da buralardan karşılıyorlar. Bu noktada sizin sahibi olduğunuz e-ticaret scriptini iyi yönetebilmeniz ve online alışveriş sitenizi etkin olarak kullanabilmeniz gerekir.

e-ticaret scripti

E-ticaret scripti

E-ticaret yazılımını seçtiğiniz de yazılım dilinin php olması daha niteliklidir. E-ticaret firmasının yazılım üzerinde istenilen ek modül ve özellikleri kendilerinin yazabilmesi önemlidir. Örneğin bu ek modüllerin yazılım süresi 6 ay gibi uzun bir süre olmamalıdır… E-ticaret scripti‘nin SEO tool’ları iyi yazılmalıdır, her ürüne , her resme ve her içeriğe meta tag eklenmelidir. Alt yapısı sürekli geliştirilecek olan bir eticaret scripti kullanıyorsanız gerçekten çok şanslısınız. Yukarıda da bahsettiğim gibi e-ticaret’e yönelik yazılım uygulamalarını yazan ve geliştiren çok az firma var diyebilirim. İşini ehli ile yapansa tabii ki bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az… Firmanın köklü ya da bilinmiş olması sizin doğru bir tercih yaptığınız anlamına gelmez. Aksine bu tür firmaların müşteri sayısı çok fazla olduğu için ve çok çok kurumsal olduklarından sert çizgileri olduğu için size gereken ilgi ve özveriyi ya da esnekliği gösteremeyebilirler. Köklü ve marka haline gelmiş, fiyatı pahalı bir eticaret paketi almak yerine, daha küçük ama özel isteklerimi yanıtlayabilecek ve fiyatı daha uygun olan yazılım firmasını kesinlikle tercih ederim…

E-ticaret scripti ile neler yapabilirsiniz?

  • E-ticaret scripti ile online alışveriş sitesi kurabilir ve kendinizi yeni bir kulvarda tanıtabilirsiniz.
  • E-ticaret sitenize ürün ve içerik ekleyebilmek için yönetim panelinizden gerekli güncellemeleri yapabilirsiniz.
  • Sitenizin tasarımsal banner ve kampanyalarını güncelleyebilirsiniz.
  • Sitenizde reklam alanları oluşturarak yeni kazançlar elde edebilirsiniz.
  • Şirketinizin aynı zamanda kurumsal web yüzünün de tanıtımını yapabilirsiniz.
  • E-ticaret scripti alarak şirket personel giderlerinden kurtulabilirsiniz.
  • E-ticaret siteniz ile sadece bulunduğunuz ilçeye değil, Türkiye’nin her ilçesi ve iline satış yapma şansına sahip olursunuz.
  • E-ticaret siteniz ile daha çok kazanma şansına sahip olursunuz.