butambenlik.com

Dünyada giderek büyüyen e-ticaret sisteminin Türkiye’de de gelişmeye başlamasıyla alışveriş yeni bir ivme kazanmış ve her şeyin internet üzerinden erişimi de insanlara büyük kolaylık sağlamıştır. Zaman ve mekan problemlerini ortadan kaldıran online alışveriş sistemiyle ve ayağa kadar gelen hizmetle insanlar zamandan kazanmaya başlamışlardır. Bizde bu yeni yeni hızlanan alışveriş dünyasında bir Türk deyiminden ilham alarak bir girişimde bulunduk.

BTB alışveriş sitesi, ismini “Bu tam benlik” deyiminden almıştır. Türk toplumunda alışverişte, günlük hayatta ve birçok durumda kullanılan bu deyim sitemizin başlangıç noktası olmuş ve bu noktadan hareketle www.butambenlik.com web sitesi sanal dünyada yerini almıştır.

Butambenlik.com özel alışveriş sitesi zamandan kazanabileceğiniz, ürünlerin ayrıntılarını, ödeme koşullarını internet üzerinden görebileceğiniz online bir alışveriş sitesidir. Siteye üyelik ücretsizdir ve üyeler belli periyotlarda kampanya ve fırsatlardan e-bülten aracılığıyla haberdar olmaktadır.

“Bu Tam Benlik” diyeceğiniz ürünleri bulabileceğiniz www.butambenlik.com web sitesinin hizmetinden ve ürünlerinden memnun kalacağınızı biliyoruz ve iyi alışverişler diliyoruz.

butam-benlik